+ 38 044 389 64 78

Аутсорсингова бухгалтерія

Про компанію

Коли ми створювали компанію в 2005 році, українська економіка зростала як на дріжджах і проблем із залученням клієнтів ми не відчували. Набагато складніше знайти нових клієнтів і утримати старих у “важкі часи”. Але ми не боїмося криз, бо знаємо, що професіоналізм завжди потрібен. Наш головний девіз: “Бізнесмен повинен думати тільки про бізнес, а не про облік”. Він має бути завжди впевненим, що в нього все пораховано не просто правильно і своєчасно, а все організовано так, як буде найкраще для його бізнесу.

На жаль, штатна бухгалтерія не завжди може забезпечити оптимальний бухгалтерський і податковий облік. І в результаті керівник бізнесу часто змушений займатися управлінням бухгалтерами, а не управлінням компанією. Оскільки ми теж бізнесмени, то чудово розуміємо всі проблеми наших партнерів і завжди порекомендуємо найкраще їх вирішення.

Постійна бухгалтерія думає про збереження місця і підвищення зарплати, а ми думаємо про розвиток Вашого бізнесу і про економію Ваших коштів і часу. Ну і зрозуміло наші послуги завжди дешевші, ніж аналогічні послуги штатного бухгалтера або бухгалтерів. Це один з головних постулатів ціноутворення наших послуг.

Велика компанія або маленька, комерційна або громадська, стара або щойно створена – ми будемо корисні всім!

Наша команда

Image description

Інна Олійник

Засновник/Директор

Платник податків завжди правий.

З рештою членів нашої команди Ви зможете познайомитися особисто. Телефонуйте і приходьте до нас. Ми завжди зможемо знайти варіанти, які будуть вигідні саме Вам.

Top