+ 38 044 389 64 78

Аутсорсингова бухгалтерія

Послуги

Компанія “Спектр Сервіс” забезпечує повний спектр послуг в області аутсорсингової бухгалтерії в місті Києві.

В умовах, в яких існує сучасна економіка, будь-якому підприємству необхідно формувати курс на постійне поліпшення своєї економічної ефективності. Тому все більше власників малого та середнього бізнесу розуміють, що для цього необхідно залучати професійні бухгалтерські компанії. Такі ж зміни в підходах до бухгалтерії відбуваються і у світовій практиці ведення бізнесу: навіть величезні міжнародні підприємства вважають за краще передавати ведення бухгалтерії спеціалізованим організаціям. Бухгалтерський аутсорсинг – оптимальне рішення для бізнесменів будь-якого рівня, яке ґрунтується на таких безперечних перевагах:

1. Зниження витрат організації

Створення бухгалтерії як постійного структурного підрозділу потребує значних засобів, таких як:

  • Оплата роботи співробітників відділу та соціальні відрахування пов’язані з цим (лікарняні, декретні);
  • Оренда додаткового офісного простору;
  • Офісна техніка та витратні матеріали до них;
  • Програмне забезпечення і необхідність його регулярних оновлень (1С як мінімум);
  • Зв’язок та інтернет;
  • Семінари, постійне навчання, спеціалізована періодика;
  • Електронні Ключі для здачі звітів до податкової.

У разі залучення професійної бухгалтерської компанії керівник бізнесу оплачує тільки конкретні послуги, не вникаючи в деталі.

2. Висока кваліфікація фахівців

У процесі первинної співбесіди неможливо скласти повне враження про професійні якості кандидата на посаду бухгалтера. З’являється ризик прийняти на роботу фахівця недостатньої кваліфікації.

Якщо бухоблік передати на аутсорсинг, подібні проблеми зникають. Встановлюється співпраця з фахівцями високої кваліфікації. Компанія-замовник отримує доступ до апробованих передових технологій ведення обліку, повного комплекту бухгалтерських послуг, який включає професійне консультування спеціалістів фірми з податкових та юридичних питань.

Тільки у нас подання Вашої звітності – вчасно і без помилок. На відміну від штатного бухгалтера, навіть у разі хвороби або відпустки нашого фахівця, робота над Вашою звітністю не зупиниться, її продовжить інший наш бухгалтер!

3. Страхування відповідальності як гарантія якісного результату

Наші замовники повністю впевнені в професійному підході до проведення та успішного завершення заходів. Матеріальна відповідальність компанії “Спектр-Сервіс” робить послугу аутсорсингу бухгалтерського обліку актуальною, гарантує якісний результат.

Оперативне реагування на нововведення законодавчої бази, контроль якості податкового обліку, багаторазові перевірки результатів аутсорсингу бухгалтерських послуг дають змогу мінімізувати ризик неточностей і помилок у процесі складання звітності.

4. Гарантія конфіденційності

Дотримання конфіденційності це одна з головних переваг аутсорсингової бухгалтерії. Ми несемо за це відповідальність, яка також закріплюється в договорі. Наші співробітники не обговорюють з друзями і родичами справи клієнтів, на відміну від штатних бухгалтерів.

Top