+ 38 044 389 64 78

Аутсорсингова бухгалтерія

Аутсорсинг бухгалтерії

Аутсорсингові бухгалтерські послуги це основа нашого бізнесу. Ми раді спостерігати, що все більше керівників розуміють всі численні плюси такої форми організації бухгалтерії на підприємстві. Своєю чергою, ми не втомлюємося повторювати, що зовнішній бухгалтер буде корисний і вигідний для будь-якого бізнесу: від ФОП до великого торгово-промислового підприємства.

Види аутсорсингової бухгалтерії

 • Для приватного підприємця

  Для приватного підприємця бухгалтерський облік досить простий, але, на жаль, він теж потребує часу. А наймати нових співробітників для допомоги – це дороге задоволення. І в якийсь момент виникає ситуація, коли потрібно сходити в податкову, терміново щось оплатити, підготувати документи, а ти в цей час зайнятий своїм безпосереднім бізнесом і просто не можеш вирватися. В результаті упущена вигода, втрата репутації або штрафні санкції від перевіряючих органів.

  Ми зможемо нагадати про своєчасні платежі, як податкові так і контрагентам або зробити їх самі за Вашим розпорядженням. Повідомимо про критичні зміни в законодавстві. Якщо потрібно створимо і відправимо рахунок або інші необхідні документи. Зможемо зареєструвати або перереєструвати Ваше нове підприємство. І все це за невелику щомісячну оплату та без суттєвих витрат на персонал, офіс чи оргтехніку з Вашого боку.

 • Для невеликої компанії на єдиному податку

  Як правило, невелика компанія, де працюють 5-10 осіб, може дозволити собі постійного бухгалтера. Але давайте дивитися правді в очі – невелика компанія не може дозволити собі високооплачуваного бухгалтера. У результаті можливі помилки, як наслідок штрафні санкції, проблеми, пов’язані з лікарняними та відпустками, та інші накладки. Адже навіть якщо бухгалтер супер професіонал – він всього лише один і всього не встигає.

  При роботі з нами ми гарантуємо правильність оформлення документів, своєчасність оплати всіх необхідних платежів і постійну присутність і допомогу з усіх фінансових питань.

 • Для великої компанії платника ПДВ

  Велика компанія завжди має велику бухгалтерію. Крім високооплачуваного головного бухгалтера є ще кілька допоміжних. Для розрахунку зарплат, обліку основних засобів, виписки податкових накладних тощо.

  Але вони завжди щось не встигають. Доводиться брати ще одного. І в якийсь момент штат бухгалтерії може бути більшим за відділ продажів.

  У такій ситуації аутсорсинг бухгалтерії просто необхідний. По-перше, при великих оборотах ціна помилки вища. І дивитися на роботу головного бухгалтера “з боку” просто необхідно. Чи все він робить як потрібно. Чи можна якось оптимізувати процеси. Чи не допускає серйозних помилок.

  По-друге, частину робіт можна передати нам. Ми можемо тільки нараховувати заробітну плату, обліковувати основні засоби тощо. Розвантаживши тим самим вашого головного бухгалтера і звільнивши офісну інфраструктуру для більш корисного застосування.

 • Для неприбуткових організацій

  Неприбуткові організації теж потребують послуг бухгалтера. І якщо люди бізнесу морально готові взаємодіяти з податковими органами, то в неприбуткових організаціях часто виникає нерозуміння всіх норм українського податкового законодавства та наслідків від його порушення.

  Їм здається, що раз організації неприбуткова, то мова про податки не йде.

  На жаль, це не зовсім так. І в цьому випадку аутсорсинг бухгалтерії – оптимальний вибір.

 

Як правило, аутсорсинг бухгалтерії містить такі операції: 
 • організація та управління документообігом: обробка та впорядкування первинної документації (актів, рахунків, накладних, податкових накладних, банківських виписок, касових ордерів тощо);
 • розрахунок і проведення виплат фізичним особам, заробітної плати співробітникам, підрядникам, постачальникам і покупцям.
 • складання та здача звітності в усі необхідні інстанції;
 • розрахунок результатів діяльності компанії (собівартості товарів/послуг, розрахунок амортизації обладнання та ін.);
 • супровід під час податкової перевірки;
 • консультації з фінансових і бухгалтерських питань, які виникають у процесі діяльності підприємства.
 • відновлення бухгалтерського обліку юридичної особи;
 • кур’єрські послуги.
Top